יניב בנדר: “אין צורך לבקר בסין כדי להתחיל לייבא מכשירים סלולריים לישראל”

אם עד לפני מספר שנים כמות הייבואנים הישראלים של מכשירים סלולריים מסין הייתה נמוכה למדי, כיום המצב מעט שונה. עם השנים, יותר ויותר אנשים החלו להתעניין בתחום זה, ואף להתחיל לעסוק בייבוא מכשירים סלולריים מסין.

אחת הסיבות לכך היא הביקוש למכשירים סלולריים סינים, שהלך וגדל עם השנים. כיום, כשליש מהישראלים מעדיפים לרכוש טלפון סלולרי במחיר של עד 1,500 ש”ח – המחיר שבו רוב המכשירים הסינים נמכרים.

אלא שלפני שקופצים למים, יש לא מעט דברים שחשוב לדעת על הנושא. אחת השאלות העיקריות שעולות כשמדובר על ייבוא מוצרים סלולריים מסין, היא האם יש צורך לבקר במדינה עצמה כדי להתחיל לייבא? יניב בנדר, מנכ”ל חברת מגה סל ומומחה בייבוא מכשירים סלולריים לישראל, דיבר על הנושא בהרחבה.

“ראשית, התשובה היא לא – אין צורך לבקר בסין כדי לייבא מכשירים לישראל”, מציין יניב בנדר. “לא משנה מה אתם רוצים להזמין, פשוט אין צורך לבקר במדינה עצמה”

“בעשר השנים האחרונות הפכה סין למעצמה בכל הקשור לייצור וסחר עולמי”, מוסיף יניב בנדר. “רוב המוצרים שאנו רואים היום בעולם יוצרו בסין, לרבות מכשירים סלולריים. זאת גם הסיבה שארגונים רבים, המתווכים בין קונים מערביים לבין מוכרים סיניים, קמו עם השנים, ובעזרתם ניתן לייבא מוצרים ארצה – בכמויות גדולות וקטנות”.

כמו כן, אם עד לפני מספר שנים התקשורת מול הסינים הייתה לא פשוטה, כיום, בשל השדרוג האדיר שעברה המדינה בכל הקשור לסחר בינלאומי, קל הרבה יותר להתנהל מול ספקים במדינה, גם ללא חברות תיווך שונות.

יניב בנדר: “אין צורך לבקר בסין כדי להתחיל לייבא מכשירים סלולריים לישראל”
דרג את האתר

תהיה הראשון שמגיב!

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*