יניב בנדר על ליין המוצרים של Altec Lansing

רמקול “מסיבות” נייד עם סוללה המספיקה עד 50 שעות; רמקול איכותי אשר עמיד בפני כל תנאי שטח; ואוזניות ספורט עמידות למים וזיעה. אלו הם רק חלק מהמוצרים הנהדרים שיש לחברת Altec Lansing להציע לקהל הישראלי.

Altec Lansing, עבור מי שלא יודע, נחשבת לאחת מחברות הסאונד הגדולות בעולם, אשר נוסדה עוד בשנת 1936. היא מייצרת מוצרי אלקטרוניקה ומולטימדיה, אך מתמחה בעיקר בסאונד.

את מוצריה של Altec Lansing משווקת חברת מגה סל שהוקמה על ידי יניב בנדר – והיא הזכיינית הבלעדית של המותג בישראל.

“מגוון רחב ממוצרי החברה משווקים בישראל”, אמר יניב בנדר בנושא. “חלק גדול ממוצרי החברה עומדים בתקן IP67-68, מה שאומר שהרמקולים הניידים עמידים ואטומים בפני מים, אבק, חסינים לנפילות ואף יכולים לצוף בים ו/או בבריכה”.

“בשוק ישנם המון מוצרים איכותיים, אך אלו של Altec Lansing לא פחות איכותיים, והדבר גורם לתחרות גדולה שממנה מרוויחים הצרכנים”, הוסיף יניב בנדר ממגה סל.

אז אילו מהמוצרים של Altec Lansing ניתן להשיג בארץ? להלן שלוש דוגמאות.

LifeJacket

אחד הרמקולים הניידים המובילים בשוק כיום. מדובר על סדרת מוצרים עמידה לחלוטין בפני מים. הרמקולים מסדרה זו בעלי סוללה חזקה וצלילים עמוקים ונעימים. לרמקול עצמו דרייברים כפולים וניתן לחברו לעד 50 רמקולים נוספים. הוא כמובן תומך באפל, אנדרואיד, טבלטים ומחשבים ניידים ובעל סאונד מחוזק APP קונטרול.

הסוללה של ה-LifeJacket מחזיקה עד 30 שעות וניתן לחברו לאופניים טרקטורונים וכו’. מדובר על רמקול נייד עמיד מאוד, אשר מתאים לתנאי שטח, לטיולים, פיקניקים ובילויים בחוף הים.

Sonic Boom IMT803

הדרך הטובה ביותר להגדיר את הרמקול הזה: רמקול מסיבות נייד. מדובר על רמקול עוצמתי במיוחד, עם חיי סוללה מרשימים (עד 50 שעות), כשאליו ניתן לחבר עד שלושה סמארטפונים במקביל (ניתן להטעין אותם תוך כדי). זהו רמקול בלוטות’ עמיד, שלמרות גודלו גם הוא צף במים, כך שניתן להאזין למוזיקה אפילו בתוך הים או הבריכה.

אוזניות Everything Proof Earbuds

לאוזניות עמידות אלו סוללה חזקה במיוחד המספיקה עד 20 שעות נגינה. מדובר על אוזניות עמידות למים, לזיעה ולנפילות. הן מגיעות עם בקר ומתהדרות בדרייבר 9mm דינאמי.

יניב בנדר על ליין המוצרים של Altec Lansing
דרג את האתר

תהיה הראשון שמגיב!

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*